Wij letten op elkaar

Samen dorp zijn. Dat is de slogan van ons dorp. In deze tijden van onzekerheid, zowel over onze gezondheid als economisch, is deze slogan nóg meer van toepassing. Samen zorgen we ervoor dat we deze moeilijke tijd doorkomen. Aan de ene kant houden we ons aan de richtlijnen, zoals die door het RIVM en het kabinet gesteld worden. Zo zorgen we ervoor dat zo min mogelijk mensen in ons dorp besmet worden. Anderzijds hebben we oog voor elkaar en zorgen we voor elkaar waar dat nodig is. In ons dorp wonen relatief veel ouderen. Omdat vooral zij getroffen worden is het zaak dat we allemaal een beetje op hen letten. En op elkaar. Daarom hangen vanaf deze week aan beide zijden van ons dorp de nieuwe aankondigingsborden “wij letten op elkaar”. Om ons allemaal elke dag weer even daaraan te herinneren.